Hakkımızda

Apak Danışmanlık Hakkında


İki Yana Yasla Kodu

Günümüz ticaretinde rekabet temelinde yaşanan dönüşüm ile beraber firmaların da değişen şartlar karşısında gereken yeniliği sağlama zorunluluğu doğmuştur. Bunun için de faaliyet konunuzda uzman bir gözün "dışarıdan bakışına" ihtiyaç vardır.

Bu ise profesyonel bir destek almayı gerekli kılmaktadır, zira firmanın neye ihtiyacı olduğu ve yeni durumla nasıl başa çıkacağı konularında tüm birimlerde ve tüm personeli kapsayacak detaylı bir çalışma gereklidir. APAK Danışmanlık, ürettiği projelerinde teknik ve mesleki bilgi yanında moral değerlerini de göz ardı etmeyen uzman kadrosuyla firmalara bu süreçte yol arkadaşlığı yapma ilkesiyle hareket etmektedir.

Firmamız Samsun'da ve kalkınmakta öncelikli bölgelerde çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

Firmamız, tarımsal sanayinin Ülke ekonomisindeki önemini, sosyo ekonomik kalkınma için gerekliliğini tüm çalışmalarında vurguladı. Şimdi Firmamız, Gıda işletmeleri, Kalite Yönetim Sistemleri , İşletmecilik , Eğitim, Ulusal ve uluslararası yatırım destekleri konularında tüm tecrübesini size vereceğimiz hizmetlerle paylaşmak istemektedir. Kendi konularında uzman takım arkadaşlarımızla danışmanlık faaliyetimize zamana ve teknolojiye ayak uydurarak devam etmeyi hedeflemekteyiz.


APAK'ın Çalışma İlkeleri


• APAK, müşterileriyle başlangıçta farklı, süreç içerisinde farklı konuşmaz; sözleşmesine işin sonuna kadar sadık kalır, şeffaf ve dürüst politika izler.
• APAK, "kazan kazan" stratejisiyle hareket eder, müşterisini "kâr aracı" olarak görmez, müşterisinin menfaatlerini kendi menfaatleri gibi korur ve gözetir.
• APAK, gizlilik prensibi gereği; çalıştığı müşterilerin işletme sırlarını üçüncü taraflarla paylaşmaz.
• APAK, hukuka, insan haklarına ve evrensel değerlere bağlıdır, evrensel normlarda düşünür ancak ülkesinin milli menfaatleriyle de aykırı düşmez. ..